przysmak krolika gryzoniDomek_dla_swinki_szynszyli_gryzoni_pietrowyVet bazaKojec_transporter_fotelik_samochodowy_dla_psa_kota
O nas
Spis treści

Szanowni Państwo

 

Wszystkie prezentowane w naszym sklepie artykuły są produkowane z myślą o zwierzętach.

Ich głównym zadaniem jest zapewnienie naszym małym przyjaciołom jak najlepszego komfortu i bezpieczeństwa.
Wiemy, że posiadanie zwierzątka niesie ze sobą wiele radości, ale także odpowiedzialność za jego zdrowie i warunki życia, dlatego oferujemy tylko artykuły spełniające najwyższe standardy.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy ART-MET s.c.,wiodącego, polskiego producenta klatek, kojców i transporterów dla zwierząt towarzyszących. Współpracujemy także z największymi dystrybutorami światowych marek np. Trixie, Imac, Ferplast, Kerbl.

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy możemy Państwu oferować wybór najlepszych wzorów i modeli a także zapewnić doskonały poziom cenowy sprzedawanych produktów.

Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania konsumentów, systematycznie poszerzamy asortyment. 

Dołączając do grona naszych klientów, możecie być Państwo pewni, że zakupiony przedmiot zostanie wysłany w możliwie najkrótszym czasie. Dbamy o błyskawiczną wysyłkę przedmiotów, ponieważ wiemy, że czekają na nie Wasi mali przyjaciele.

 

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży. Promujemy odpowiedzialne i pełne troski traktowanie zwierząt.

Niech opieka nad zwierzęciem jest świadomym wyborem, a nie dziełem przypadku bądź chwilowej potrzeby.

Aby pomóc Państwu w zapewnieniu zwierzętom warunków życia właściwych w stosunku do ich potrzeb, na naszych stronach umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje dotyczące prawidłowego wyboru odpowiedniej klatki dla danego zwierzątka. Poza tym służymy Państwu radą i pomocą w bezpośrednim kontakcie mailowym bądź telefonicznym.

 

Opieka nad zwierzętami to najdoskonalszy i najprostszy sposób na rozwój empatii u dzieci, uczy poszanowania życia i potrzeb innej istoty.

 

 

Zapewniając naszym podopiecznym właściwą opiekę
zapewniamy im zdrowie,
a Zdrowy Zwierzak to szczęśliwy zwierzak.


 

 

 

pixel