Paśnik mocujemy do prętów, wewnątrz klatki, za pomocą mocnych, metalowych haków. Dzięki temu oszczędzamy miejsce na dnie klatki, zwierzątko może chodzić pod paśnikiem a pokarm jest w jego zasięgu.Jest to bardzo dobra alternatywa dla paśników montowanych bezpośrednio w kuwecie klatki.
Paśnik doskonale nadaje się także do zamocowania w kojcach i zagrodach używanych w ogrodzie.
Paśnik wykonany jest w całości z drewna z korą, zabudowany z pięciu stron aby chronić karmę np. przed deszczem. Posiada otwieraną pokrywę zamocowaną na zawiasach, tak aby bez trudu można było uzupełnić zapas pokarmu.
Pokrywa dodatkowo służy jako półka, taras widokowy, zwierzątka bardzo chętnie z niej korzystają.
Do paśnika możemy włożyć siano, zioła lub np. liście sałaty. Karma w paśniku nie ma styczności ze ściółką w klatce więc zawsze pozostanie czysta i sucha.
Paśnik jest odpowiedni dla królika, świnki morskiej, szynszyli, koszatniczki.
Wymiary:
- szerokość 20 cm
- wysokość 15 cm
- głębokość 17 cm
Zdjęcie paśnika wykonanego z drewna bez kory jest zdjęciem poglądowym
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Długość towaru w centymetrach:![]() Długość towaru w centymetrach | 38 ![]() Długość towaru w centymetrach |
Szerokość towaru w centymetrach:![]() Szerokość towaru w centymetrach | 30 ![]() Szerokość towaru w centymetrach |
Wysokość towaru w centymetrach:![]() Wysokość towaru w centymetrach | 15 ![]() Wysokość towaru w centymetrach |
Gwarancja - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
