przysmak krolika gryzoniDomek_dla_swinki_szynszyli_gryzoni_pietrowyVet bazaKojec_transporter_fotelik_samochodowy_dla_psa_kota
Bezpieczne zakupy

1. Posiadamy europejski Certyfikat Trusted Shops.

Przed przyznaniem europejskiego znaku jakości Trusted Shops przeprowadza audyt sklepu internetowego na podstawie obszernego katalogu kryteriów jakości. Dzięki połączeniu gwarancji zwrotu pieniędzy i systemu opinii o sklepie Trusted Shops możesz kupować online bez obaw o bezpieczeństwo.

Certyfikat Trusted shop

 

2. Posiadamy Certyfikat SSL.

Nasz sklep posiada Certyfikat SSL wystawiony przez CERTUM PCC, największy polski urząd certyfikacyjny, wpisany pod nr 1 w rejestrze kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacyjne w Polsce. 

Certyfikat stanowi gwarancję dla klientów, że strona www wykorzystywana przez nich do dokonywania transakcji gospodarczych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Połączenie ze stroną www.zdrowyzwierzak.pl jest szyfrowane, co daje gwarancję ochrony danych kupujących. Symbol kłódki pojawia się w pasku adresu wyszukiwarki podczas wpisywania danych osobowych.

ssl

 

3. Posiadamy zgłoszenie do GIODO oraz standardy zgodne z wymogami RODO.

Baza danych klientów sklepu ZdrowyZwierzak.pl została zgłoszona do GIODO - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych pod numerem R041345/14.

Sklep ZdrowyZwierzak.pl zobowiązuje się do postępowania zgodnie z procedurami gwarantującymi poufność danych oraz oświadcza, że nie będzie udostępniać danych osobowych swoich klientów do celów innych niż związanych z realizacją zamówień zgodnie z art. 43 ust. 1 p 8 i p11 ustawy o danych osobowych. Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883.

Państwa dane są w pełni chronione zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie unijne o ochronie danych osobowych) oraz RODO .

 

4.  Nasz sklep jest zgłoszony do Głównego Inspektoratu Weterynarii i znajduje się w wykazie podmiotów prowadzących internetową sprzedaż detaliczną OTC

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach

Adres : ul. Brynowska 25a, 40-585 Katowice

tel. 32 42-88-601

E-mail : sekretariat @katowice.wiw.gov.pl

 

pixel